Chalupa poskytuje ubytování pro 12 osob ve 2 ložnicích. Ložnice a pokoje: K dispozici jsou 2 ložnice, každá s kapacitou 6 lůžek. Pokoje jsou v podkroví. Dole se nachází zádveří, chodba, světnice, sklep, koupelna, místnost s wc. Sociální zařízení: Momentálně je k dispozici švédská separační toaleta (suchá). Koupelna je plné vybavena - studená a tepla voda, umyvadlo (pískovcové koryto s baterií), velká vana s termostatickou baterií, pračka k dispozici, podlahové vytápění. Vytápění: Ve světnici se topí dřevem v kachlových kamnech (na nich se také vaří a peče v troubě - když se používají). Je možnost přitopit sálavým panelem. V ložnicích se topí přímotopy. V koupelně podlaha a topný žebřík, na toaletě sálavý panel.

Cena za pronájem chalupy je 17 000,- týden.Poplatky - elektřina (v létě cca 300,-Kč/týden,v zimě 1 tis.Kč) + poplatky obci 21,-Kč osoba/den (pouze dospělí) .

Uvedené ceny obsahují:
- pronájem
- lůžkoviny
- závěrečný úklid

V ceně není zarhnuto:

- místní poplatky

Domácí zvířata po dohodě.

Standarní doba příjezdu je mezi 16-19 hod. Odjezd do 12 hod. Je možné se individuálně dohodnout na jiném čase. Kontaktujte nás, prosím.